آخرین بروز رسانی در

گروه ساختمانی سیمرغ طراح و مجری دکوراسیون منزل ، دکوراسیون داخلی ، نمای ساختمان ، دیزاین خانه و چیدمان منزل ( تهران - زعفرانیه - خیابان پسیان 22171748 )

در و پنجره دوجداره – پنجره یو پی وی سی – شیشه رفلکسی – شیشه ساده – شیشه سیکوریت

پنجره دوجداره UPVC

 

بنا بر مقررات ملی ساختمان کشور ( مبحث 19 – صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان ) استفاده از در و پنجره های دو جداره در بهینه سازی مصرف انرژی توصیه شده است. به نوعی استفاده از سیستم پنجره دوجداره مبحثی الزامی در ساختمان های نوساز است. علاوه بر بهینه سازی مصرف انرژی و جلوگیری از هدر رفت گرمایش و سرمایش ساختمان ( به دلیل تبادل حرارتی با فضای بیرونی ) در و پنجره دو جداره به عنوان عایق صوتی نیز عمل میکند و محیط داخلی ساختمان را از آلودگی صوتی فضای خارج از ساختمان تا حد بسیار زیادی جدا میکند.

در upvc
در دوجداره یو پی وی سی
در و پنجره دوجداره upvc منزل
در و پنجره دوجداره یو پی وی سی
پنجره دوجداره سفید
پنجره دوجداره
در دوجداره یو پی وس سی سفید
در دوجداره
پنجره دوجداره upvc اتاق خواب
پنجره دوجداره اتاق خواب
پنجره دوجداره upvc اداری
پنجره دوجداره اداری

پروفیل در و پنجره دوجداره

 

انتخاب درست پروفیل UPVC تقریباً مهمترین و تاثیرگذار ترین عامل در  کیفیت در و پنجره UPVC است. همچنین نوع پروفیل مصرفی اصلی رین عامل تعیین قیمت نهایی در و پنجره دوجداره است. به نحوی که کیفیت پایین پروفیل پنجره باعث بروز مشکلاتی از قبیل شکستن و تابدار شدن آن پس از مدتی از نصب میشود. برای تشخیص پروفیل با کیفیت از پروفیل نامرغوب روش های متفاوتی وجود دارد. بطور مثال رنگ سفید پروفیل بی کیفیت در کنار رنگ سفید کاغذ به زردی متمایل است. با توجه به یک قاعده کلی رنگ پروفیل با کیفیت سفید یخچالی است.

اکثر پروفیل های موجود در بازار ایران وارداتی از کشور ترکیه است و در و پنجره UPVC در داخل کشور در کارگاه های پنجره سازی مونتاژ میشود. همچنین کیفیت جوش محل اتصال پروفیل ها به یکدیگر بمستقیماً بر کیفیت کلی سیستم پنجره دو جداره موثر است. برخی از تولیدکنندگان از نوار گالوانیزه در ساخت در و پنجره UPVC استفاده نمیکنند که باعث افت استحکام پروفیل پنجره میشود اما منجر به پایین آمدن قیمت کلی میشود که اجتناب از این مورد اکیداً توصیه میشود.

نوع شیشه مصرفی ( شیشه رفلکسی یا ساده ) نیز در قیمت کلی بسیار مهم است. همچنین عدم اجرای اصولی درز بندی باعث میشود به مرور زمان سطح داخلی مابین شیشه ها بخار کند.

تعویض شیشه پنجره دوجداره - قبل
تعویض شیشه پنجره دوجداره یو پی وی سی
تعویض شیشه پنجره دوجداره - بعد
پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی قبل از نصب
پروفیل پنجره دوجداره قبل از نصب
پروفیل پنجره دوجداره بعد از نصب
نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی
نصب پنجره دوجداره
پروفیل استاندارد پنجره دوجداره

انتخاب صحیح در و پنجره دوجداره

 

تقریباً مهمترین اصل در  انتخاب در و پنجره دوجداره در ایران قیمت آن است. اغلب کارفرمایان برای اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره و یا مقایسه آن با قیمت دیگر تولید کنندگان ، درخواست اعلام قیمت در و پنجره دوجداره بر حسب مترمربع را می کنند. استعلام قیمت بدون بازدید حضوری عملاً یکی از شیوه های کاملاً غلط است و تولیدکنندگان با سابقه و مطرح از چنین کاری سر باز میزنند. زیرا استعلام اولیه قیمت بدون بازدید ممکن است تا 2 برابر افزایش یابد. از این رو محاسبه و مقایسه قیمت بدون بازدید و بدون در نظر گرفتن تعداد و حالت های بازشو ، تعداد لنگه در ، وجود کتیبه و نوع شیشه پنجره دوجداره عملاً غیر ممکن است.

پنجره دوجداره upvc در نمای شیشه ای
پنجره دوجداره در نمای شیشه ای
پنجره دوجداره نما کرتین وال
پنجره دوجداره نما
بازشو پنجره دوجداره یو پی وی سی
بازشو پنجره دوجداره
پنجره upvc
پنجره دوجداره یو پی وی سی
پنجره شیشه ای سکوریت ریلی
پنجره ریلی شیشه ای
انواع بازشو پنجره دوجداره

تعویض پنجره دوجداره

 

در حین بازسازی منزل تعویض در و پنجره UPVC در بسیاری از موارد نیازی به آهنکشی جدید ندارد و شاسی قدیمی میتواند به عنوان شاسی در و پنجره UPVC جدید استفاده شود. همچنین جهت جلوگیری از ورود حشرات میتوان از انواع توری ( ثابت و یا پلیسه ای ) استفاده کرد. استفاده از توری پلیسه ای به عنوان بهترین انتخاب توصیه میشود.

پارتیشن شیشه سیکوریت
پارتیشن شیشه ای
آینه دیواری لوکس
آینه دکوراتیو 1
آینه دیواری لاکچری
آینه دکوراتیو 2
آینه دیواری تراش خورده
آینه دکوراتیو 3
آینه دیواری
آینه دکوراتیو 4
آینه دکوراتیو شیشه ای
آینه دکوراتیو 5
آینه دکوراتیو برنزی
آینه دکوراتیو 6
آینه دیواری لوکس
آینه دکوراتیو 7

جهت ارتباط مستقیم با مشاوران گروه ساختمانی سیمرغ از طریق پیام رسان واتساپ یا تلگرام ( بدون نشان دادن شماره تلفن و حفظ حریم شخصی شما ) و استعلام قیمت پنجره دوجداره و قیمت شیشه پنجره دوجداره لطفاً کلیک کنید

4.9/5 (23 Reviews)