آخرین بروز رسانی در

گروه ساختمانی سیمرغ طراح و مجری دکوراسیون منزل ، دکوراسیون داخلی ، نمای ساختمان ، دیزاین خانه و چیدمان منزل ( تهران - زعفرانیه - خیابان پسیان 22171748 )

دکوراسیون داخلی منزل – طراحی داخلی – طراحی نمای ساختمان – طراحی سه بعدی – دیزاین خانه رایگان

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل

 

طبق تعریف علمی، دکوراسیون داخلی منزل یا دیزاین خانه عبارت است از: « مجموعه هماهنگ طراحی شده برای به بهتر نشان دادن رنگ‌ها، لوازم منزل و سایر اشیاء در یک فضا یا ساختمان با توجه به اصول زیبایی شناسی و سازه ای به صورتی که بهره برداری از آن ساده و کارآمد باشد ».

طراحی دکوراسیون یا طراحی داخلی ( Interior Design ) تلفیقی از هنر و صنعت است. بهینه سازی فضای داخلی ساختمان به منظور بهره برداری ساده یک ضرورت اجتناب ناپذیر در امر طراحی داخلی است. همچنین طراحی داخلی باید به گونه ای صورت گیرد که علاوه بر بهره برداری مستمر در حین استفاده قابلیت تعمیر و جایگزینی راحت در آن پیش بینی شود.

به عنوان یک قاعده کلی میتوان ادعا کرد که بخش اصلی زندگی هر شخص در فضایی سپری میشود که ارتباط تنگاتنگی با دیزاین خانه و دکوراسیون محیطی دارد. این فضا محیطی را ایجاد می کند که باید پاسخگوی نیازهای اساسی انسان مانند نیاز به سرپناه و آرامش فیزیکی و تناسب با فعالیت های روزانه اشخاص باشد.

طراحی سه بعدی چیدمان منزل
چیدمان داخلی منزل
طراحی سه بعدی حیاط منزل
طراحی حیاط خلوت منزل
طراحی سه بعدی مطب پزشک
طراحی داخلی اتاق انتظار مطب
طراحی واحد اداری
طراحی داخلی اداری
طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی سه بعدی دکوراسیون سرویس بهداشتی
طراحی سه بعدی دکوراسیون سرویس بهداشتی

دیزاین خانه

 

دیزاین خانه با توجه به تعاریف مهندسی معماری لازمه جلوه بخشیدن به اشیا و لوازم داخل خانه است. چه بسا افرادی که هزینه های هنگفت صرف خرید لوازم کرده اند اما بدلیل عدم رعایت اصول معماری داخلی و دکوراسیون منزل بازدهی مناسبی در لوکس سازی دیزاین خانه خود نداشته اند. بنابراین می توان گفت کیفیت طراحی و اجرای فضای داخلی ( دیزاین خانه ) از یک سو تأثیری مستقیم بر نحوه فعالیت های روزمره شخص دارد و از سوی دیگر شخصیت خود شخص و تعاملات آن با دیگر افراد را تحت تأثیر قرار می دهد.

بر این اساس، هدف طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل ، افزایش راندمان عملکرد فیزیکی و روانی اشخاص در محیط برای راحت سازی زندگی در آن است. فضای معماری بدون در نظر گرفتن اصول طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل به نوعی یا قابل استفاده نیست و یا در صورت قابل استفاده بودن، کارآیی لازم و بهینه را نخواهد داشت.

چیدمان دکوراسیون داخلی منزل
چیدمان دکوراسیون داخلی منزل
طراحی سه بعدی باربیکیو
طراحی سه بعدی باربیکیو
طراحی نمای رومی ساختمان
طراحی نمای ساختمان
طراحی داخلی سوله
طرحی سه بعدی سالن صنعتی
طراحی سقف کناف قبل از اجرا
طراحی سقف کناف
طراحی داخلی و چیدمان اداری
طراحی سه بعدی اداری

طراحی سه بعدی پیش از اجرا

 

در جهت آسان سازی در مشاوره و طراحی نزدیک به واقعیت ( طراحی سه بعدی رایگان پیش از اجرا ) و همچنین اعمال سلیقه کارفرمایان محترم در دیزاین خانه ، گروه ساختمانی سیمرغ با استفاده از بروزترین نرم افزارهای طراحی سه بعدی نظیر 3dsmax ، طرح مورد نظر را با کیفیت مطلوب و بسیار نزدیک به واقعیت و در اسرع وقت در اختیار کارفرمایان قرار میدهد. در ادامه کارفرما با مشاوره طراحان گروه ساختمانی سیمرغ طرح خود را به اجرا نزدیکتر خواهد کرد. طرح های نهایی به نقشه های اجرایی تبدیل شده و در اختیار تیم اجرایی سیمرغ قرار میگیرند. اصلی ترین مزیت ارائه طرح سه بعدی پیش از اجرا به کارفرما تجسم نهایی از طراحی دکوراسیون داخلی منزل  ( دیزاین خانه ) و برآورد نهایی هزینه اجرای طرح میباشد.

طراحی آشپزخانه
طراحی سه بعدی آشپزخانه با جزیره
طراحی باغ
طراحی سه بعدی باغ
طراحی حیات خلوت و باربیکیو
طراحی سه بعدی حیاط خلوت
طراحی نرده فرفوژه
طراحی سه بعدی راه پله
طراحی سقف کاذب و آسمان مجازی
طراحی سه بعدی سقف کاذب
طراحی گچبری سقف لابی
طراحی سه بعدی سقف لابی
طراحی سه بعدی شومینه آلاچیق
طراحی سه بعدی شومینه فضای باز
طراحی ویلا با استخر
طراحی سه بعدی محوطه ویلا

روند طراحی دکوراسیون

 

اصول اجرایی گروه ساختمانی سیمرغ در طراحی دکوراسیون داخلی منزل با نرم افزارهای شبیه ساز طراحی سه بعدی بدین صورت است که ابتدا طراح پس از مشاهده حضوری از وضعیت پروژه و مشاوره با کارفرما و استخراج ابعاد و اندازه‌ها مبادرت به طراحی سه بعدی و اصطلاحاً دیزاین خانه می‌کند.

فایل طراحی سه بعدی در فرمت عکس به کارفرما ارسال می‌شود و پس تصحیح و اعمال نظرات کارفرما فایل نهایی طراحی دکوراسیون داخلی به‌عنوان مرجع اولیه در صورت قرارداد پیوست می‌شود.

طبیعی است که اکثر طراحان حرفه‌ای دیزاین خانه و نمای ساختمان طرح نهایی دکوراسیون داخلی منزل را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که در حین پیشرفت فیزیکی کار بتوان ایده‌های جدیدتر و خلاقانه‌تری را در دیزاین خانه اعمال کرد. از این رو اختلاف جزئی در طرح اولیه دکوراسیون داخلی منزل و اجرا غیرقابل اجتناب است.

طراحی هال خانه مدرن
طراحی سه بعدی هال و پذیرایی
طراحی ویلا و باغ
طراحی سه بعدی ویلا
طراحی استخر روباز ویلا
طراحی سه بعدی استخر ویلا
طراحی واترجت کف لابی
طراحی کف لابی ساختمان
طراحی سه بعدی آلاچیق
طراحی آلاچیق چوبی
طراحی سه بعدی آشپزخانه کوچک
طراحی آشپزخانه ام دی اف

نرم افزارهای طراحی دکوراسیون داخل

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی علوم کامپیوتری، نرم افزارهای زیادی برای دکوراسیون داخلی منزل و نمای ساختمان مورد استفاده قرتر میگیرد. از پرکاربردترین و بروزترین آن‌ها می‌توان به نرم افزار بسیار قدرتمند 3dsmax و Revit و SketchUp اشاره کرد. تمامی این نرم افزارها در زمینه طراحی سه بعدی و دیزاین خانه از پرکاربردترین ابزار مهندسی معماری و سازه ای هستند.

نرم افزار اسکچاپ 2019
محیط نرم افزار اسکچاپ
طراحی آشپزخانه ممبران
طراحی سه بعدی آشپزخانه

طراحی نمای ساختمان

 

در این مورد از آنجاییکه برای اجرا نیازمند مجوز های لازم از سوی معاونت شهرسازی شهرداری تهران میباشد تغییرات در نمای ساختمان خیلی جزئی تر میباشد. و در مواردی که بازسازی کامل نما مد نظر باشد نیاز به دریافت مجوزهای لازم و روند اداری تایید نمای جدید در کمیسیون های مربوطه شهرداری دارد.

طراحی سر در نمایشگاه با معماری اسلامی
طراحی سر در نمایشگاه
طراحی سه بعدی و جانمایی مجتمع تجاری
طراحی معماری مجتمع تجاری

جهت ارتباط مستقیم با مشاوران گروه ساختمانی سیمرغ از طریق پیام رسان تلگرام ( بدون نشان دادن شماره تلفن و حفظ حریم شخصی شما ) و استعلام قیمت طراحی داخلی و قیمت طراحی سه بعدی ساختمان لطفاً کلیک کنید

4.9/5 (27 Reviews)