آخرین بروز رسانی در

گروه ساختمانی سیمرغ طراح و مجری دکوراسیون منزل ، دکوراسیون داخلی ، نمای ساختمان ، دیزاین خانه و چیدمان منزل ( تهران - زعفرانیه - خیابان پسیان 22171748 )

طراحی داخلی – دکوراسیون داخلی منزل – طراحی نمای ساختمان – طراحی سه بعدی – دیزاین خانه

طراحی داخلی

 

طراحی داخلی و یا به تعریفی بهتر طراحی دکوراسیون داخلی منزل در واقع اولین و شاید مهمترین بخش طراحی دکوراسیون و یا بازسازی منزل یا بطور کلی ساختمان باشد. طراحی داخلی زیرمجموعه ای از دانش معماری است که در آن مهندس معمار و طراح بر اساس ضوابط علمی و زیبایی شناسی اقدام به دیزاین میکند. به عنوان مثال کتاب اطلاعات مهندسی معماری نویفرت مرجع اصلی طراحان داخلی و معماری است.

هماهنگی کامل بین اجزا ساختمان در عین کارایی و زیبایی و تناسب آن با بودجه کارفرما در واقع هنر اصلی طراح هست. طراحی داخلی صرفاً انتخاب متریال و ارائه آن به کارفرما نیست بلکه طراحی داخلی به معنای انتخاب متریال متناسب با هزینه ای است که مشتری میخواهد خرج کند. در اصطلاح علمی به این روند مهندسی ارزش میگویند. در واقع طراحی داخلی مهمترین بخش از بودجه گذاری کارفرما برای انجام پروژه است.

 

دکوراسیون داخلی منزل

 

طبق تعریف، دکوراسیون داخلی منزل یا دیزاین خانه شامل طراحی معماری ساختمان ، چیدمان دکوراسیون و نورپردازی است. برای اینکه کارفرما نسبت به طرحی که قرار است اجرا شود دید بهتری داشته باشد امروزه انواع نرم افزار های شبیه ساز سه بعدی تصویری دقیق و گویا از آنچه قرار است اجرا شود را در دسترس قرار میدهد.

هر یک از بخش های ساختمان میتواند بطور خاص و یا هماهنگ با دیگر بخش ها طراحی شود. به عنوان مثال طراحی دکوراسیون منزل میتواند فقط طراحی حیاط خلوت منزل را انجام دهد و یا فقط طراحی سه بعدی دکوراسیون سرویس بهداشتی انجام شود. همچنین میتوان فقط چیدمان وسایل منزل را طراحی کرد. همچنی طراحی دکوراسیون داخلی میتواند به صورت کلی شامل طراحی داخلی اداری و یا به صورت جزئی بطور مثال شامل طراحی داخلی اتاق انتظار مطب باشد.

طراحی دکوراسیون یا طراحی داخلی ( Interior Design ) تلفیقی از هنر و صنعت است. بهینه سازی فضای داخلی ساختمان به منظور بهره برداری ساده یک ضرورت اجتناب ناپذیر در امر طراحی داخلی است. همچنین طراحی داخلی باید به گونه ای صورت گیرد که علاوه بر بهره برداری مستمر در حین استفاده قابلیت تعمیر و جایگزینی راحت در آن پیش بینی شود.

طراحی سه بعدی چیدمان منزل
چیدمان داخلی منزل
طراحی سه بعدی حیاط منزل
طراحی حیاط خلوت منزل
طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی سه بعدی دکوراسیون سرویس بهداشتی
طراحی سه بعدی دکوراسیون سرویس بهداشتی
طراحی سه بعدی مطب پزشک
طراحی داخلی اتاق انتظار مطب
طراحی واحد اداری
طراحی داخلی اداری
طراحی داخلی منزل
طراحی داخلی منزل
طراحی داخلی خانه
طراحی داخلی خانه

دیزاین خانه

 

تعریف دیزاین خانه ممکن است شامل گستره ای از طراحی سه بعدی نمای ساختمان و معماری ساختمان تا پیچیدگی طراحی سه یعدی سالن صنعتی ( طراحی سوله )و یا اجزای ظریف شامل طراحی سقف کناف را در بر بگیرد.  چه بسا افرادی که هزینه های هنگفت صرف خرید لوازم کرده اند اما بدلیل عدم رعایت اصول معماری داخلی و دکوراسیون منزل بازدهی مناسبی در لوکس سازی دیزاین خانه خود نداشته اند. بنابراین می توان گفت کیفیت طراحی و اجرای فضای داخلی ( دیزاین خانه ) از یک سو تأثیری مستقیم بر نحوه فعالیت های روزمره شخص دارد و از سوی دیگر شخصیت خود شخص و تعاملات آن با دیگر افراد را تحت تأثیر قرار می دهد.

بر این اساس، هدف طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل ، افزایش راندمان عملکرد فیزیکی و روانی اشخاص در محیط برای راحت سازی زندگی در آن است. فضای معماری بدون در نظر گرفتن اصول طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل به نوعی یا قابل استفاده نیست و یا در صورت قابل استفاده بودن، کارآیی لازم و بهینه را نخواهد داشت.

چیدمان دکوراسیون داخلی منزل
چیدمان دکوراسیون داخلی منزل
طراحی سه بعدی باربیکیو
طراحی سه بعدی باربیکیو
طراحی نمای رومی ساختمان
طراحی نمای ساختمان
طراحی داخلی سوله
طراحی سه بعدی سالن صنعتی
طراحی سقف کناف قبل از اجرا
طراحی سقف کناف
طراحی داخلی و چیدمان اداری
طراحی سه بعدی اداری

طراحی سه بعدی پیش از اجرا

 

در جهت آسان سازی در مشاوره و طراحی نزدیک به واقعیت ( طراحی سه بعدی رایگان پیش از اجرا ) و همچنین اعمال سلیقه کارفرمایان محترم در دیزاین خانه ، گروه ساختمانی سیمرغ با استفاده از بروزترین نرم افزارهای طراحی سه بعدی نظیر ۳dsmax ، طرح مورد نظر را با کیفیت مطلوب و بسیار نزدیک به واقعیت و در اسرع وقت در اختیار کارفرمایان قرار میدهد. در ادامه کارفرما با مشاوره طراحان گروه ساختمانی سیمرغ طرح خود را به اجرا نزدیکتر خواهد کرد. طرح های نهایی به نقشه های اجرایی تبدیل شده و در اختیار تیم اجرایی گروه ساختمای سیمرغ قرار میگیرند. اصلی ترین مزیت ارائه طرح سه بعدی پیش از اجرا به کارفرما تجسم نهایی از طراحی دکوراسیون داخلی منزل  ( دیزاین خانه ) و برآورد نهایی هزینه اجرای طرح میباشد.

دامنه طراحی سه بعدی میتواند از کابینت آشپزخانه تا طراحی سه بعدی محوطه ویلا را شامل شود.

طراحی آشپزخانه
طراحی سه بعدی آشپزخانه با جزیره
طراحی سه بعدی آشپزخانه کوچک
طراحی آشپزخانه ام دی اف
طراحی سقف کاذب و آسمان مجازی
طراحی سه بعدی سقف کاذب
طراحی گچبری سقف لابی
طراحی سه بعدی سقف لابی
طراحی حیات خلوت و باربیکیو
طراحی سه بعدی حیاط خلوت
طراحی نرده فرفوژه
طراحی سه بعدی راه پله
طراحی باغ
طراحی سه بعدی باغ
طراحی ویلا با استخر
طراحی سه بعدی محوطه ویلا

روند طراحی دکوراسیون

 

اصول اجرایی گروه ساختمانی سیمرغ در طراحی دکوراسیون داخلی منزل با نرم افزارهای شبیه ساز طراحی سه بعدی بدین صورت است که به عنوان مثال در طراحی سه بعدی دکوراسیون پذیرایی ابتدا طراح پس از مشاهده حضوری از وضعیت پروژه و مشاوره با کارفرما و استخراج ابعاد و اندازه‌ها مبادرت به طراحی سه بعدی و اصطلاحاً دیزاین خانه می‌کند.

فایل طراحی سه بعدی در فرمت عکس به کارفرما ارسال می‌شود و پس تصحیح و اعمال نظرات کارفرما فایل نهایی طراحی دکوراسیون داخلی به‌عنوان مرجع اولیه در صورت قرارداد پیوست می‌شود.

طبیعی است که اکثر طراحان حرفه‌ای دیزاین خانه و نمای ساختمان طرح نهایی دکوراسیون داخلی منزل را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که در حین پیشرفت فیزیکی کار بتوان ایده‌های جدیدتر و خلاقانه‌تری را در دیزاین خانه اعمال کرد. از این رو اختلاف جزئی در طرح اولیه دکوراسیون داخلی منزل و اجرا غیرقابل اجتناب است.

طراحی هال خانه مدرن
طراحی سه بعدی هال و پذیرایی
طراحی ویلا و باغ
طراحی سه بعدی ویلا
طراحی استخر روباز ویلا
طراحی سه بعدی استخر ویلا
طراحی واترجت کف لابی
طراحی کف لابی ساختمان
طراحی سه بعدی آلاچیق
طراحی آلاچیق چوبی
طراحی سه بعدی شومینه آلاچیق
طراحی سه بعدی شومینه فضای باز

نرم افزارهای طراحی دکوراسیون داخلی

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی علوم کامپیوتری، نرم افزارهای زیادی برای دکوراسیون داخلی منزل و نمای ساختمان مورد استفاده قرتر میگیرد. از پرکاربردترین و بروزترین آن‌ها می‌توان به نرم افزار بسیار قدرتمند ۳dsmax و Revit و SketchUp اشاره کرد. تمامی این نرم افزارها در زمینه طراحی سه بعدی و دیزاین خانه از پرکاربردترین ابزار مهندسی معماری و سازه ای هستند.

نرم افزار اسکچاپ 2019
محیط نرم افزار اسکچاپ
طراحی آشپزخانه ممبران
طراحی سه بعدی آشپزخانه
طراحی سر در نمایشگاه با معماری اسلامی
طراحی سر در نمایشگاه
طراحی سه بعدی و جانمایی مجتمع تجاری
طراحی معماری مجتمع تجاری

جهت ارتباط مستقیم با مشاوران گروه ساختمانی سیمرغ از طریق پیام رسان واتساپ یا تلگرام ( بدون نشان دادن شماره تلفن و حفظ حریم شخصی شما ) و استعلام قیمت طراحی داخلی و قیمت طراحی سه بعدی ساختمان لطفاً کلیک کنید

Call Now Button
شروع گفتگو
مشاوره آنلاین با واتساپ
سلام ...
کارشناس ما آنلاین است. لطفاً سوال خود را بپرسید.
( شماره واتساپ : 09901226030 )
Powered by