به روز رسانی در
مهندس صادقی

کارشناس ارشد عمران - سازه
عضو نظام مهندسی تهران
۱۹ سال سابقه اجرایی

دیوارپوش

دیوارپوش پی وی سی ( PVC ) ، دیوارپوش ام دی اف و  دیوارپوش سنگ مصنوعی امروزه به عنوان جایگزینی مناسب و زیبا به جای کاغذ دیواری در فضاهای مسکونی اداری و تجاری بسیار مورد توجه است. دیوارپوش سه بعدی پی وی سی به دلیل جذابیت در طرح و برجستگی های آن قابلیت نورپردازی فوق العاده جذاب و زیبا را دارد. این ویژگی مخصوصاً در محیط های تجاری میتواند عامل جذب مشتری های بیشتر و در منزل میتواند حس منحصر به فرد بودن را ایجاد کند. تنوع دیوارپوش پی وی سی در بازار ایران بسیار زیاد است. با توجه به جنس و نوع پوشش دیوارپوش قیمت آن نیز مختلف است. از انواع دیوارپوش پی وی سی موجود میتوان به دیوارپوش ضد ضربه ، دیوارپوش پی وی سی معمولی و دیوارپوش سه بعدی اشاره کرد. مهمترین عامل در تعیین قیمت دیوارپوش وزن آن است. انتخاب بهترین دیوارپوش برای خرید سوالی است که همیشه ذهن مشتری را مشغول میکند. در خیلی از موارد پیش آمده که مشتری با توجه به تنوع محصولات در بازار و قیمت های مختلف نمیتواند تصمیم درستی در انتخاب بهترین دیوارپوش داشته باشد. به عنوان اولین اصل باید در نظر داشت که هرچه وزن دیوارپوش بیشتر باشد به این معنی است که مقدار مواد مصرفی در آن بالاتر است و به همین دلیل نیز قیمت آن بالاتر خواهد بود. در درجه دوم نوع رنگ دیوارپوش را باید در نظر داشت. رنگ دیوارپوش و همان لایه رویی آن به دو صورت روکش هات استمپ و استیکر و یا دیوارپوش روکش دار در بازار موجود است. دیوارپوش روکش دار از قیمت بالاتری نسبت به دیگر موارد برخوردار است. همچنین آخرین موردی که باید در نظر داشت ضد ضربه بودن دیوارپوش است. دیوارپوش معمولی در مقابل ضربه بسیار حساس است و به راحتی در اثر کوچکترین ضربه ای دچار فرورفتگی میشود و طبیعتاً قیمت آن به مراتب ارزانتر از دیوارپوش ضد ضربه است. به عنوان آخرین نکته باید قابلیت شستشو را در نظر گرفت که میتواند در قیمت دیوارپوش عاملی تاثیرگذار باشد.

از ویژگی های دیوار پوش پی وی سی ضد ضربه میتوان به مقاومت در برابر رطوبت ( ضد آب بودن )، عایق صوتی، طراحی در رنگ های متنوع، صرفه اقتصادی، ضریب اشتعال پایین و نصب آسان و سریع اشاره کرد. دیوارپوش ضد ضربه از دیگر انواع دیوارپوش معمولی تا ۳۰ درصد بیشتر عایق صوت است. به همین منظور میتوان از دیوارپوش ضدضربه برای عایق سازی صوتی دیوارهای منازل استفاده کرد. همچنین دیوارپوش ضد ضربه در مقابل آتش مشتعل نمیشود. با توجه به مواد بکار رفته در برابر هرگونه آتش سوزی متریال دیوارپوش فقط حالت جمع شوندگی پیدا میکنند و در این حالت از گسترش آتش سوزی جلوگیری میشود. همچنین در شرایطی که دیوار ساختمان نم داده است از آنجاییکه دیوارپوش پی وی سی کاملاً ضد آب است با کمترین هزینه و با حداکثر سرعت در نصب میتوان این مشکل را حل کرد. تنوع طرح و رنگ بالای این محصول میتواند برای هر نوع سلیقه ای مناسب باشد.

انواع دیوارپوش موجود در بازار ایران را میتوان به دو دسته کلی تقسیم کرد :

۱- دیوار پوش پی وی سی

۲- دیوار پوش سه بعدی

غالباً دیوار پوش پی وی سی در فضای اداری یا تجاری و دیوار پوش سه بعدی در منزل استفاده میشود. دیوارپوش پی وی سی در دو نوع معمولی و ضد ضربه موجود است و دیوارپوش سه بعدی نیز در انواع دیوارپوش سه بعدی پی وی سی فشرده ، دیوارپوش سه بعدی ام دی اف و یا چوبی و دیوارپوش سه بعدی فومی موجود است. از انواع دیگر دیوارپوش ها میتوان به دیوارپوش بتنی اشاره کرد. با توجه به جنس و رنگ و روکش انواع دیوارپوش قیمت آن نیز متغیر است.

اگرچه با توجه به طراحی داخلی ، انواع دیوارپوش پی وی سی قابلیت استفاده در کلیه فضاهای داخلی و خارجی ( نمای ساختمان ) ساختمان را دارد. البته نصب دیوارپوش پی وی سی در نمای ساختمان از نصب دیوارپوش در فضای داخلی ساختمان مقداری متفاوت است و ضوابط فنی مربوط به جنس چسب باید رعایت شود.

دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش اداری مخملی
دیوارپوش اداری با روکش مخمل
انواع طرح و رنگ دیوارپوش پی وی سی مخملی و پارچه ای
دیوارپوش مخملی و پارچه ای
دیوارپوش پی وی سی اداری براق سیاه و سفید
دیوارپوش پی وی سی اداری براق
انواع دیوارپوش پی وی سی اداری
دیوارپوش پی وی سی اداری
دیوارپوش پی وی سی طرح چوبی
دیوارپوش طرح چوبی
دیوارپوش بتنی حیاط
دیوارپوش بتنی
دیوارپوش بتنی رگی حیاط
دیوارپوش بتنی رنگی
دیوارپوش با روکش چوب گردو
دیوارپوش پی وی سی با روکش چوب
دیوارپوش
دیوارپوش ۱
دیوارپوش
دیوارپوش ۳
دیوارپوش
دیوارپوش ۵
دیوارپوش
دیوارپوش ۷
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی
روکش دیوارپوش سه بعدی
روکش دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش اداری ارزان
دیوارپوش اداری ساده
دیوارپوش پی وی سی طرح کاغذ دیواری
دیوارپوش طرح کاغذ دیواری
دیوارپوش پی وی سی اداری مات
دیوارپوش پی وی سی اداری مات
فروش دیوارپوش ارزان اداری
انواع دیوارپوش پی وی سی
دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ مرمر
دیوارپوش طرح سنگ مرمر
دیوارپوش پی وی سی براق
دیوارپوش براق
دیوارپوش بتنی حیاط طرح چوب
دیوارپوش بتنی طرح چوب
دیوارپوش mdf
دیوارپوش ام دی اف
دیوارپوش
دیوارپوش ۲
دیوارپوش
دیوارپوش ۴
دیوارپوش
دیوارپوش ۶
دیوارپوش
دیوارپوش ۸

دیوارپوش سه بعدی

دیوار پوش سه بعدی نسل جدیدی از انواع دیوارپوش تزئینی است که جایگزینی مناسب و زیبا برای سایر پوشش های دیوار از جمله کاغذ دیواری ، صفحه ام دی اف ، سنگ ساختمانی مانند سنگ آنتیک به حساب می آید. دیوارپوش سه بعدی با توجه به جنسشان طبقه بندی میشوند. اما میتوان دیوارپوش سه بعدی را در دو دسته اصلی توپر و توخالی تقسیم کرد. دیوارپوش توپر معمولاً از جنس پی وی سی فومیزه شده فشرده و یا ام دی اف میباشد. با توجه به اینکه ابعاد ورق استاندارد میباشد از این رو ابعاد پنل دیوارپوش سه بعدی ۱۲۰ در ۲۴۰ سانتیمتر است. برای ساخت دیوارپوش سه بعدی ام دی اف و یا دیوارپوش سه بعدی پی وی سی از دستگاه cnc استفاده میشود. هرچه ضخامت پنل بیشتر باشد عمق برجستگی ها نیز بیشتر خواهد بود و البته طبیعی است که قیمت هر پنل آن نیز به مراتب بالاتر است. از انواع دیگر دیوارپوش سه بعدی میتوان به پنل توخالی اشاره کرد که معمولاً از جنس پی وی سی ساخته میشوند. برای ساخت دیوارپوش سه بعدی پی وی سی از قالب مخصوص پلاستیک استفاده میشود. ابعاد دیوارپوش سه بعدی پی وی سی ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر و یا ۷۰ در ۷۰ سانتیمتر است و در دو نوع پشت چسبدار و ساده موجود است. همچنین دیوارپوش فومی پشت چسبدار و یا ساده نیز که در واقع ارزانترین نوع دیوارپوش سه بعدی هستند تولید میشود. از دیوارپوش فومی معمولاً بین کابینت آشپزخانه نیز استفاده میشود. دیوار پوش سه بعدی از انواع دیوارپوش پی وی سی است. در کل دیوارپوش به صورت تایل تولید و فروخته میشود. حمل و نقل آسان و سادگی در نصب از علت های تولید دیوارپوش به شکل تایل است. تایل دیوارپوش سطحی کاملاً برجسته دارد که تداعی کننده حالت سه بعدی است. برجستگی سطح دیوارپوش سه بعدی مابین ۱ تا ۴ سانتیمتر و بسته به طرحشان متغییر است. با توجه به سلیقه مشتری در حدود ۱۰۰ نوع روکش مختلف و با رنگ های متنوع به صورت وکیوم بر روی پنل دیوارپوش سه بعدی نصب میشود. همچنین دیوارپوش سه بعدی ام دی اف قابلیت رنگپذیری نیز دارد.

پیش از نصب دیوارپوش پی وی سی و دیوارپوش سه بعدی گچکاری و زیر سازی نقش اساسی دارد و دوام و کیفیت چسب استفاده شده بسیار مهم است. از آنجاییکه دیوارپوش سه بعدی به صورت تایل با ابعاد مختلف عرضه میشود نصب آن با ابعاد مختلف اندکی متفاوت است. اما اساس کار بسیار شبیه به نصب کاشی با چسب مخصوص است.برش تایل های دیوارپوش پی وی سی نیز به سادگی انجام میشود و در کل سرعت نصب دیوارپوش بسیار بالاست.

نورپردازی صفحات دیوارپوش تاثیر زیبایی آن را دوچندان میکند. با توجه به اینکه انواع دیوارپوش سه بعدی در ۵۰ رنگ مختلف عرضه میشود اما بهترین انتخاب برای دیوارپوش رنگ سفید است. زیرا میتوان با نورپردازی با رنگ دلخواه دائماً تنوع رنگ در فضا ایجاد کرد.

دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۱
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۳
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۵
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۷
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۹
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۱۱
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۱۳
پانل بزرگ دیوارپوش سه بعدی
پانل دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی پی وی سی برجسته طلایی
دیوارپوش سه بعدی پی وی سی
دیوارپوش سه بعدی چوبی
دیوارپوش سه بعدی چوبی
دیوارپوش سه بعدی چوبی طبیعی
دیوارپوش سه بعدی چوبی طبیعی
دیوارپوش سه بعدی چوب طبیعی
دیوارپوش سه بعدی چوب طبیعی
دبوارپوش سه بعدی با نصب آسان
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش چوبی برجسته
دیوارپوش چوبی
نصب دیوارپوش پی وی سی و نورپردازی
نصب دیوارپوش پی وی سی
دیوارپوش لابی مجتمع
دیوارپوش ورودی مجتمع
پارتیشن جداساز پی وی سی
پارتیشن پی وی سی
طریقه نصب دیوارپوش پی وی سی
نحوه نصب دیوارپوش پی وی سی
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۲
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۴
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۶
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۸
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۱۰
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۱۲
دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی ۱۴
پانل کوچک دیوارپوش پی وی سی
پانل دیوارپوش پی وی سی
نصب دیوارپوش پی وی سی
نصب دیوارپوش سه بعدی
دیوارپوش برجسته چوبی
دیوارپوش برجسته چوبی
دیوارپوش برجسته چوبی
دیوارپوش برجسته چوبی
نورپردازی دیوارپوش چوبی
نورپردازی دیوارپوش چوبی
دیوارپوش پی وی سی رنگی مغازه
دیوارپوش سه بعدی مغازه
دیوارپوش کامپوزیت طرح سنگ برای پارکینگ و لابی
دیوارپوش کامپوزیت طرح سنگ
نورپردازی بر روی دیوارپوش پی وی سی
نورپردازی دیوارپوش پی وی سی
سنگ آنتیک برای دیوار منزل
دیوارپوش سنگ آنتیک
پارتیشن پی وی سی جداساز هال
پارتیشن پی وی سی هال و پذیرایی
چسب زدن پشت دیوارپوش
چسب مخصوص نصب دیوارپوش پی وی سی

سوالات متدوال دیوارپوش و دیوارپوش سه بعدی

قیمت دیوارپوش پی وی سی معمولی ۷۹ هزار تومان در هر متر مربع است. دیوارپوش پشت زرد اندکی گرانتر است.

قیمت دیوارپوش ضد ضربه ۱۱۰ هزار تومان در هر متر مربع است. دیوارپوش ضد ضربه همچنین تا ۳۰ درصد عایق صوت است.

قیمت دیوارپوش سه بعدی ۳۴۰ هزار تومان در هر متر مربع است. دیوار پوش سه بعدی در دو جنس ام دی اف و پی وی سی موجود است.

قیمت نصب دیوارپوش از ۸ هزار تومان تا ۱۵ هزار تومان در هر متر مربع متغیر است. نوع دیوارپوش و همچنین نوع دیواری که قرار است دیوارپوش بر روی آن نصب شود در قیمت تاثیر گذار است.

دیوارپوش سه بعدی ام دی اف به صورت پانلی و در ابعاد ۱۲۰ سانتیمتر در ۲۴۰ سانتیمتر و دیوار پوش سه بعدی پی وی سی در ابعاد ۳۰ سانتیمتر در ۳۰ سانتیمتر و ۵۰ سانتیمتر در ۵۰ سانتیمتر و ۷۰ سانتیمتر در ۷۰ سانتیمتر موجود است.

بر روی دیوار گچی دیوارپوش معمولی به وسیله میخ بادی، دیوارپوش ضد ضربه به وسیله چسب سیلیکون و کلیپس و دیوارپوش سه بعدی به وسیله میخ بادی و چسب سیلیکون به دیوار متصل میشوند. اگر دیوار سنگ یا سرامیک باشد باید پیچ و رولپلاک استفاده کرد و اگر دیوار بتنی باشد باید شاسی کشی چوبی یا آلومینیومی انجام شود.

بله، ما در فروشگاه شهرک غرب تهران نمایندگی دیوارپوش کوبوآ و دیوارپوش دقت پلاست ماهان هستیم. شما به صورت حضوری میتوانید نسبت به انتخاب رنگ، طرح و خرید دیوارپوش معمولی، ضد ضربه و دیوارپوش سه بعدی اقدام کنید.

خدمات گروه ساختمانی سیمرغ
نقاشی با رنگ اکرلیک

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک ، نقاشی ساختمان با رنگ روغن و رنگ پلاستیک و پتینه کاری

ابزار نما رومی ساختمان

نمای ساختمان

اجرا نمای ساختمان شامل نما رومی ، نمای کامپوزیتی آلومینیومی ، نمای آجری و نقاشی نمای ساختمان

طراحی استخر ویلا

طراحی استخر ویلا

طراحی استخر ویلا ، استخر روباز ، استخر باغ و جکوزی روباز و ساخت سقف استخر روباز با ضمانت آببندی استخر

۴.۷/۵ - (۱۵ امتیاز)

20 پاسخ

 1. سلام برای دیوارپوش خونه ۶۰ متری چی پیشنهاد میدین؟ نمیخوام گرون بشه و دیوارپوش ارزان میخوام

  1. سلام.. فروشگاه ساختمانی سیمرغ واقع در شهرک غرب با انواع دیوارپوش پی وی سی و دیوارپوش فومی و دیوارپوش چوبی و همچنین انواع دیوارپوش سه بعدی و برجسته بهترین و اقتصادی ترین گزینه را برای شما تضمین میکند. در صورتیکه تمایل به خرید دیوارپوش ارزان دارید. دیوارپوش فومی را به شما پیشنهاد میکنیم. لطفاً برای اطلاعات بیشتر با واتساپ ما در ارتباط باشید.
   موبایل مهندس صادقی : ۰۹۱۲۱۰۲۲۴۹۵

  1. سلام.. دیوارپوش سه بعدی بر روی ورق MDF و ورق فومیزه PVC قابل اجراست. همچنین دیوارپوش سه بعدی میتواند از جنس قوم و یا به صورت دیوارپوش سه بعدی بتنی ساخته میشود و به فروش میرسد. تمامی نمونه های دیوارپوش سه بعدی را میتوانید در فروشگاه گروه ساختمانی سیمرغ از نزدیک مشاهده کنید.

  1. سلام.. با توجه به جنس دیوارپوش سه بعدی نحوه نصب نیز متفاوت است. به عنوان مثال دیوارپوش سه بعدی پی وی سی توپر با استفاده از میخ بادی و چسب سیلیکون و دیوارپوش سه بعدی پی وی سی توخالی با استفاده از چسب سیلیکونی یا نوار چسب دوطرفه نصب میشود. همچنین دیوارپوش سه بعدی بتنی با استفاده از مخلوط چسب بتن و چسب کاشی نصب میشود.

  2. جنس دیوارپوش سه بعدی چی هست؟

  3. سلام.. دیوارپوش سه بعدی در ۵ جنس مختلف تولید و به فروش میرسد. ۱- دیوارپوش سه بعدی فومیزه : این نوع دیوارپوش سه بعدی با استفاده از تراش و برش دستگاه cnc بر روی ورق فومیزه فشرده تولید میشود. ابعاد استاندارد ورق فومیزه فشرده ۱۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر و با ضخامت ۱۶ میلیمتر است و عمق برجستگی روی آن در حدود ۳ سانتی متر است. همچنین پس از تراشکاری با دستگاه cnc روکش دلخواه مشتری با استفاده از چسب مخصوص بر روی آن لمینه میشود. ۲- دیوارپوش سه بعدی فومی : این نوع دیوارپوش از جنس فوم و معمولاً به صورت پشت چسبدار و در اندازه ۷۰ در ۷۵ سانتیمتر تولید میشود. دیوارپوش سه بعدی فومی در ۱۲ رنگ متفاوت و همچنین با عمق برجستگی حدود ۳ میلیمتر تولید و به فروش میرسد. ۳- دیوارپوش سه بعدی پی وی سی : این نوع دیوارپوش در اندازه ۵۰ در ۵۰ سانتی متر و از جنس pvc میباشد. دیوارپوش سه بعدی pvc به صورت پشت چسبدار و معمولی و همچنین توخالی میباشد و عمق برجستگی آن در حدود ۳ سانتی متر است. همچنین در ۲۰ طرح متفاوت و در رنگ های متنوع تولید و به فروش میرسد. ۴- دیوارپوش سه بعدی ام دی اف : این نوع دیوارپوش بر روی ورق ام دی اف وارداتی و با ابعاد استاندارد ۱۲۰ در ۲۴۰ سانتیمتر و در ضخامت های ۱۶ و ۲۵ و ۳۲ میلیمتر به وسیله دستگاه cnc تراشکاری میشود. ضخامت برجستگی های دیوارپوش سه بعدی MDF با توجه به ضخامت ورق ام دی اف برجستگی آن از ۲ سانتیمتر تا ۴ سانتیمتر متفاوت است. ۵- دیوارپوش سه بعدی بتنی : این نوع دیوارپوش در ابعاد دلخواه از ۱۰ در ۱۰ سانتیمتر تا ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر تولید و به فروش میرسد. قابلیت رنگ پذیری و سطح صاف و صیقلی بتن اکسپوز ( Expose concrete ) مهمترین ویژگی آن است.

 2. با سلام و خسته نباشید
  برای دکوراسیون دیوار شرکت نیاز به دیوارپوش داریم لطفاً راهنمایی کنید و اینکه نصاب دیوارپوش هم دارید؟
  با تشکر

  1. سلام.. پیشنهاد ما برای دیوار شرکت و عموماً مکان های پر رفت و آمد استفاده از دیوارپوش ضد ضربه است. دیوارپوش پی وی سی ضد ضربه برخلاف تولیدات قدیمی در مقابل ضربه بسیار مقاوم است و نمیشکند. دیوارپوش ضد ضربه ۲۴ کاناله و با قیمت به صرفه بهینه ارین پیشنهاد از نظرکیفیت و دوام و قیمت است. همچنین تنوع در رنگ و طرح روکش دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی برای هر سلیقه ای و متناسب با فضای فعالیت شرکت شما موجود است برای مشاهده روکش دیوارپوش ضد ضربه لطفاً از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.
   شماره واتساپ مهندس صادقی : ۰۹۱۲۱۰۲۲۴۹۵

  1. سلام.. دیوارپوش اداری بهتر است از نوع دیوارپوش ضد ضربه باشد. با توجه به اینکه در اداره ها رفت و آمد افراد و ارباب رجوع زیاد است و همچنین از آنجایی که ممکن است دیوارپوش در اثر ضربه بشکند توصیه میشود از دیوارپوش ضد ضربه ۳۸ کاناله استفاده شود. دیوارپوش ضد ضربه ۳۸ کاناله در مقابل ضربه کاملاً مقاوم است و تقریباً با ضربات معمولی نمیشکند و اصطلاحاً تو نمیرود. دیوارپوش اداری ضد ضربه از جنس پی وی سی است و به صورت کلیکی بر روی دیوار با استفاده از چسب سیلیکون و یا کیلیپس نصب میشود. نصب دیوارپوش اداری ضد ضربه سرعت بالایی دارد و در یک روز کاری میتوان تا ۴۰ متر مربع از دیوار را نصب کرد. از معروفترین برندهای دیوارپوش اداری ضد ضربه میتوان به کوبوآ ( Coboa ) اشاره کرد. برای مشاهده کالیته طرح و رنگ دیوارپوش ضد ضربه میتوانید به صورت حضوری در فروشگاه ساختمانی شهرک غرب و یا از طریق واتساپ اقدام کنید.
   شماره فروشگاه : ۸۶۰۹۰۵۷۵
   شماره واتساپ مهندس صادقی : ۰۹۱۲۱۰۲۲۴۹۵

 3. سلام برای محیط اداری و شرکتی دیوارپوش قابل شستشو چه برندی را توصیه میکنید.
  قیمت دیوارپوش هم مناسب باشد چون متراژ کارمان بالا هست
  مرسی از سایت خوبتون

  1. سلام.. توصیه میشود که برای دیوارپوش ادارای از انواع دیوارپوش ضد ضربه استفاده کنید. با توجه به رفت و آمد زیاد در محیط اداری و احتمال صدمه دیدن دیوارپوش احتمال شکستگی و تورفتگی دیوارپوش بسیار بالا میرود که از این رو پس از مدتی منظره بسیار ناخوشایندی به وجود خواهد آمد. معمولاً دیوارپوش اداری پی وی سی قابل شستشو هستند و با استفاده از آب و مواد شوینده صد در صد قابلیت شستشو را دارند. برند کوبوآ ( Coboa ) که یکی از برندهای وارداتی از کشور چین است از بهترین انواع دیوارپوش موجود در بازار ایران است که شما میتوانید از طریق فروشگاه آنلاین ما اقدام به مشاهده کد رنگ های آن و یا اقدام به خرید آنلاین یا حضوری از فروشگاه کنید.

 4. سلام
  دیوارپوش را با چسی به دیوار وصل میکنند؟
  بعداً خواستیم از دیوار بکنیم جاش میمونه؟
  مرسی از توضیحاتتون

  1. سلام.. دیوارپوش به صورت کلیکی در هم کلیک میشود و هر تایل به تایل مجاور از طریق نری و مادگی روی تایل دیوارپوش با یکدیگر متصل میشوند. معمولاً در نصب دیوارپوش از چسب استفاده نمیشود و در برخی از موارد از چسب صنعتی و یا چسب آکواریوم برای نصب بهتر به دیوارهای مشکل دار استفاده میشود. همچنین در برخی از موارد دیگر از انواع کلیپس در نصب دیوارپوش استفاده میشود که به کمک میخ بادی و کمپرسور ابتدا کلیپس به دیوار متصل میشود و سپس تایل دیوارپوش به صورت کشویی به کلیپس متصل میشود. از آنجایی که در نصب دیوارپوش از چسب استفاده نمیشود در هر زمان میتوانید نسبت به باز کردن تایل های دیوارپوش و انتقال آن به مکانی دیگر مطابق با سلیقه خودتان اقدام کنید.

 5. سلام، ببخشید اگه دیوار دچار ریختگی و پوسیدگی باشه باید قبل از نصب دیوار پوش تعمیر بشه؟ برای سالن پذیرایی خونه ۸۰ متری چه رنگ و طرحی پیشنهاد میکنید و البته خونه قرار دست مستاجر باشه ممنون

  1. بستگی به میزان خرابی دیوار دارد و اینکه از چه نوعی از دیوارپوش میخواهید استفاده کنید. در این شرایط ما دیوارپوش بتنی را پیشنهاد میکنیم زیرا نیاز به زیرسازی دیوار تخریب شده ندارد و به راحتی با چسب مخصوص به دیوار متصل میشود. دیوارپوش بتنی نیز در دو نوع بتنی اکسپوز و سیمان سفید و گچ تولید میشود. نوع بتنی سیمان سفید کاملاً رنگ پذیر است و شما پس از مدتی میتوانید با نقاشی رنگ آن را تغییر دهید و تنها با رنگ کردن مجدداً نوسازی کنید. همچنین این دیوارپوش طرح های بسیار جذابی دارد و با توجه به سلیقه خودتان میتوانید طرح بندی آن را تغییر دهید. برای مشاهده نمونه ها لطفاً از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید. همچنین میتوانید طرح و جنس آن را از نزدیک داخل فروشگاه شهرک غرب مشاهده کنید.
   واتساپ مهندس صادقی : ۰۹۱۲۱۰۲۲۴۹۵

 6. سلام یه نمونه از تولیدات پنل های سه بعدی برای دیوار پشت تلویزیون میخواستم و هزینه هر متر مربع چنده؟ ممنون

  1. برای مشاهده انواع دیوارپوش پشت تلویزیون میتوانید از فروشگاه آنلاین ما که در منو سایت هست بازدید کنید یا اینکه لطفاً از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید تا لینک فروشگاه آنلاین دیوارپوش برای شما ارسال شود. قیمت دیوارپوش سه بعدی و انواع دیوارپوش فومی و برجسته در فروشگاه آنلاین ما هست. همچنین در صورتی که در شهر تهران سکونت دارید میتوانید به صورت حضوری از فروشگاه ما واقع در شهرک غرب تهران دیدن کنید و انواع مدل های دیوارپوش سه بعدی و دیوارپوش معمولی را از نزدی ببینید و با هم مقایسه کنید. لطفاً با شماره های فروشگاه تماس بگیرید یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.
   فروشگاه شهرک غرب : ۸۶۰۹۰۵۷۵
   واتساپ مهندس صادقی : ۰۹۱۲۱۰۲۲۴۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *