اصول اجرای گروه ساختمانی سیمرغ

آخرین بروز رسانی در

دکوراسیون منزل

فرآیند توافق اجرای خدمات با سیمرغ شامل ۵ مرحله است که متناسب با خواست شما و حجم پروژه متغیر است. لطفاً پیش از تماس با ما اصول اجرای گروه ساختمانی سیمرغ را مطالعه فرمایید

۱ – مشاوره و بازدید رایگان

 

پس از تماس با بخش خدمات گروه ساختمانی سیمرغ و توضیح مختصری راجع به خواسته هایتان مشاورین گروه ساختمانی سیمرغ در اسرع وقت در محل پروژه حاضر میشوند و شما را درباره نحوه اصولی اجرای ایده هایتان راهنمایی میکنند.

 ۲- انتخاب متریال

 

پس از بازدید از پروژه، مهندسین گروه ساختمانی سیمرغ شما را در انتخاب صحیح متریال ساختمانی و تزئیناتی و بر اساس اصول مهندسی معماری و استحکام سازه ای راهنمایی میکنند تا به بهینه ترین انتخاب خود بر مبنای ایده هایتان برسید. همچنین شما را در انتخاب به صرفه ترین قیمت راهنمایی خواهند کرد.

۳ – طراحی سه بعدی رایگان پیش از اجرا

 

پس از انتخاب متریال مناسب گروه طراحان معماری ما طراحی سه بعدی رایگان ایده هایتان را با توجه به مقیاس صحیح و اصول اجرایی طراحی میکنند تا شما به دید واقع گرایانه از ایده هایتان برسید. مزیت اصلی این روش اینست که چنانچه نتیجه  منطبق بر ایده هایتان نباشد میتوانید پیش از اجرا آن را اصلاح کنید.

۴ – قرارداد و نحوه پرداخت

 

پس از تایید طرح سه بعدی توسط شما و مهندسین اجرایی گروه ساختمانی سیمرغ پیش فاکتور هزینه خدمات با جزئیات برای شما ارسال میشود. پس از مشاهده پیش فاکتور در صورت تمایل قرارداد فی ما بین شما (بصورت حقیقی و یا حقوقی) و سیمرغ منقش به مهر و امضای رسمی منعقد میگردد. همچنین بنا بر قیمت کلی قرارداد و شرایط، پرداخت هزینه به دو صورت نقد و اقساط امکانپذیر است ( بازسازی قسطی ). در صورت تمایل میتوانید نمونه قرارداد بازسازی ساختمان را مشاهده کنید.

۵ – گارانتی خدمات پس از اجرا

 

پس از اجرای پروژه از آنجائیکه گروه ساختمانی سیمرغ به مهندسین ناظر و پرسنل اجرایی خود اطمینان کامل دارد گارانتی خدمات خود را مطابق با آنچه در قرارداد ذکر شده است متعهد میشود. بدین صورت که پس از اجرا در صورت عدم رضایت شما سیمرغ متعهد است که تا حصول رضایت شما ارائه خدمات را متوقف نکند.

جهت ارتباط مستقیم با مشاوران گروه ساختمانی سیمرغ از طریق پیام رسان تلگرام ( بدون نشان دادن شماره تلفن و حفظ حریم شخصی شما ) و استعلام قیمت بازسازی اقساطی ساختمان لطفاً کلیک کنید

Call Now Button
شروع گفتگو
مشاوره آنلاین با واتساپ
سلام ...
کارشناس ما آنلاین است. لطفاً سوال خود را بپرسید.
( شماره واتساپ : 09901226030 )
Powered by